KM bizhub 226 set 1

KONICA MINOLTA bizhub 226 set 1

bizhub 215

ČERNOBÍLÉ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ

  • max. formát A3
  • rychlost tisku 22 str./min
  • rozhraní: 10-Base-T/100-Base-T Ethernet; USB 2.0; volitelně: Wi-Fi 802.11b/g
  • duplexní tisk i kopírování
  • paměť 128 MB
  • vstupní kapacita standard: 350 (1× kazeta na 500 listů + ruční podavač na 100 listů)
  • vstupní kapacita max.: 1 350 listů
  • výstupní kapacita: max. 250 listů
  • až 50 uživatelských účtů


Cena: 19 900,– Kč (24 079,– Kč vč. 21% DPH)

Včetně instalace stroje
Ať už je v kanceláři potřeba cokoli, Konica Minolta nabízí vhodné řešení – všestranné produkty pro potřeby profesionální kanceláře. Systém bizhub 226 se postará o téměř všechny každodenní kancelářské práce a ponechá všem pracovníkům více času na další úkoly. Jako skutečný multifunkční systém tiskne a kopíruje bizhub 226 rychlostí 21 str/min, barevně skenuje a volitelně také faxuje – to vše ve formátech A4 i A3. Díky svému malému půdorysu se bizhub 226 vejde i do přeplněné kanceláře. Nabízí prostě všechno, co kancelář potřebuje!

Flexibilní zpracování médií
V kanceláři nejvíc oceníte okamžitě použitelnou multifunkci – bizhub 226 vyhoví například flexibilní kapacitou papíru, která může být podle potřeby zvětšena až na 1 350 listů, což zabrání ztrátě času z častého přerušování práce kvůli doplnění papíru. Zajímavá je také možnost uložení různých médií až v pěti různých zdrojích papíru, kam lze dát např. obyčejný papír, silný papír až 157 g/m2, stejně jako speciální média, například obálky. Taková přizpůsobivost atraktivně zvyšuje celkovou produktivitu práce v kanceláři.
Zatímco formát A4 je nepochybně převládající velikostí papíru pro každodenní kancelářskou práci, formát A3 je obvykle také potřeba např. pro tisk větších tabulek nebo diagramů, případně při kopírování z knih a časopisů. Se systémem bizhub 215 si uživatelé mohou vychutnat plnou flexibilitu a nezávislost, neboť mohou tisknout a kopírovat ve formátech A3 i A4. Systém bizhub 215 se přizpůsobí potřebám uživatelů, nikoli obráceně!
Systém bizhub 226 set 1 umožňuje snadný jednostranný i oboustranný tisk dokumentů. Oboustranný tisk sníží o 50% potřebu místa na archivaci a stejně tak šetří papír a tudíž i náklady – pomáhá tak také chránit životní prostředí.

Ve skenování bizhub 226 vyniká
Většina moderních aplikací vyžaduje digitalizaci, stejně jako snadné sdílení, šíření informací a archivaci dokumentů. Elektronické prohledávání usnadňuje a urychluje vyhledání dokumentů. Jednou z možností, jak tuto rychlost dále zvýšit, je usnadnění digitalizace i velkých objemů originálů. Systém bizhub 226 set 1 je vybaven duplexním podavačem dokumentů. Ten skenuje originály rychlostí až 46 str/min a automaticky zpracovává oboustranné dokumenty. Černobílé skenování není pro některé dokumenty dostatečné, proto bizhub 226 nabízí standardně také barevné skenování. Uživatelé mohou například barevně naskenovat fotografie a jiné dokumenty do počítače a dále s nimi elektronicky pracovat v obvyklých formátech, jako je JPG, TIFF nebo PDF. Skeny lze odeslat přímo z MFZ třeba po síti do sdílené složky nebo na e-mailovou adresu, předdefinovanou v adresáři.
Další důležitou funkcí ve standardní výbavě zařízení bizhub 226 je skenování do USB, zvyšující uživatelský komfort a flexibilitu: požadavky na doklady nebo prezentace těsně před poradou nebo služební cestou snadno lze snadno splnit skenováním přímo na USB flash paměť bez použití PC. Uživatelé ušetří čas a získají nezávislost.

Efektivní správa zařízení
Standardní software PageScope NetCare Device Manager umožňuje pohodlnou a praktickou správu zařízení: zjištění počitadel a stavu připojených multifunkcí lze snadno zajistit po síti – správci mohou vyvolat tyto údaje stisknutím jediného tlačítka. Tyto funkce nabízí s minimem námahy okamžitou aktualizaci stavu a průběžnou plnou kontrolu nad všemi zařízeními. Systém bizhub 226 umožňuje nastavení až 50 uživatelských účtů, poskytujících snadný způsob spolehlivého omezení přístupu k systému pouze na registrované, tj. oprávněné uživatele. Tato funkce pomáhá udržovat provozní náklady na uzdě; zároveň poskytuje správci možnost průběžného sledování a snadného řízení nákladů na tisk a kopírování.

Brožura ke stažení