Úvod > AKČNÍ NABÍDKA > KM bizhub 185

KONICA MINOLTA bizhub 185ČERNOBÍLÉ MULTIFUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ

  • max. formát A3
  • rychlost tisku 18 str./min
  • rozhraní: USB 2.0
  • paměť 32 MB
  • vstupní kapacita: max. 350 listů (1× kazeta na 500 listů + ruční podavač na 100 listů)


Cena: 8 900,– Kč (10 769,– Kč vč. 21% DPH)

Včetně instalace stroje

Jednoduchá, přesto profesionální kopírka
Zařízení bizhub 185 spolehlivě zpracuje všechny typické kopírovací úlohy rychlostí 18 kopií za minutu. První kopii zvládne za 8 vteřin, akceptuje originály až do rozměru A3 a také na formát až A3 kopíruje – to se hodí na elektrická schémata, výkresy nebo třeba dvojstrany knih a časopisů. Používání zařízení bizhub 185 maximálně ulehčuje jasně strukturovaný ovládací panel. Snadná obsluha a logické vedení uživatele zajišťuje jednoduché kopírování s minimem nastavování. Šikovnou přidanou funkcí je kopírování osobních dokladů, díky níž lze snadno okopírovat obě strany řidičského nebo občanského průkazu na jedinou stránku.

Flexibilita tisku a skenování
Zařízení bizhub 185 není jen kopírkou, ale dokáže také skenovat a tisknout až do formátu A3. Lze tak snadno zpracovávat různé typy úloh, jako je tisk nabídek, faktur a ceníků, skenování příruček a nejrůznější dokumentace. TWAIN skenování umožňuje jednoduchou a přímočarou archivaci dokumentů, což je výhodné zvláště v malých kancelářích. Zamezí se tak postupnému hromadění množství šanonů. Důležité dokumenty, jako smlouvy nebo faktury, je možno okamžitě skenovat a archivovat, takže je lze později v případě potřeby snadno opět vytisknout. Flexibilní práce s papírem a zpracování širokého rozsahu gramáží umožňují například tisk vývěsek a nápisů nebo použití recyklovaného papíru.

Šetřete své peníze a životní prostředí
S řadou funkcí šetřících energii je bizhub 185 perfektním řešením pro každého, kdo chce šetřit na provozních nákladech. Režimy pohotovosti a spánku pomáhají snížit spotřebu energie, přitom však díky krátké době zahřívání zaručují rychlé zprovoznění kopírky. TonerSimitri® HD, vyvinutý v Konica Minolta, také současně pomáhá šetřit energii a tím i náklady, neboť během procesu fixace vyžaduje nižší teplotu. Kromě úspory nákladů tak také šetříte životní prostředí. Výhodná nízká spotřeba energie zařízení bizhub 185 je certifikována značkou Energy Star, udělovanou zvlášť úsporným přístrojům. Ve své třídě má bizhub 185 špičkově nízké hodnoty spotřeby.

Brožura ke stažení